SKU: BE4420U-411973-55 UPC: 8056262082249
List Price: Tk 47,200.00 BDT
促销价 Tk 16,200.00 BDT
(65% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
结账时计算的运费
缺货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 55.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Burberry, Women's Sunglasses, BE4420U-411973-55
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
BE4420U-411973-55
Brand Name
Burberry
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Bordeaux
Detailed lens color
Dark Brown
Frame color
Red
Frame material
Acetate
Frame shape
Cat-Eye
Lens color
Brown
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
55.0 mm