SKU: MK2045-300613-55 UPC: 725125976503
List Price: Tk 14,100.00 BDT
促销价 Tk 6,000.00 BDT
(57% Off)
结账时计算的运费
缺货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 55.0 mm
  • Bridge Width: 16.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Michael Kors, Jan, Women's Sunglasses, MK2045-300613-55
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
MK2045-300613-55
Brand Name
Michael Kors
Collection
Jan
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
16.0 mm
Detailed frame color
Dark Tortoise
Detailed lens color
Brown Gradient
Frame color
Brown
Frame material
Acetate
Frame shape
Cat-Eye
Lens color
Brown
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
55.0 mm