SKU: VLS-114B-49 UPC: 198218584105
List Price: Tk 116,300.00 BDT
促销价 Tk 29,200.00 BDT
(74% Off)
结账时计算的运费
缺货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 49.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 142.0 mm
Additional Features
Valentino, Women's Sunglasses, VLS-114B-49
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
VLS-114B-49
Brand Name
Valentino
Features
Arm length
142.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Bordeaux
Detailed lens color
Brown
Frame color
Red
Frame material
Metal and Acetate
Lens color
Brown
Lens width
49.0 mm