SKU: SP0069-24A-61 UPC: 889214367815
(73% Off)
已含税费。 结账时计算的运费
缺货
Please note this item only ships to the United States
  • Lens Width: 61.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 130.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Adidas, Men's Sunglasses, SP0069-24A-61
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
SP0069-24A-61
Brand Name
Adidas
Features
Arm length
130.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
White
Detailed lens color
Smoke
Frame color
White
Frame material
Plastic
Frame shape
Navigator
Lens color
Grey
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
61.0 mm