SKU: P8913-51B UPC: 4044709498573
(62% Off)
已含税费。 结账时计算的运费
缺货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 51.0 mm
  • Bridge Width: 21.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Porsche Design, Men's Sunglasses, P8913-51B
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
P8913-51B
Brand Name
Porsche Design
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
21.0 mm
Detailed frame color
Blue
Detailed lens color
Blue
Frame color
Frame material
Plastic
Frame shape
Round
Lens color
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
51.0 mm