SKU: SF1077S-232-56 UPC: 886895561013
List Price: CFA147,000 XOF
促销价 CFA42,400 XOF
(71% Off)
结账时计算的运费
缺货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 56.0 mm
  • Bridge Width: 13.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Ferragamo, Unisex Sunglasses, SF1077S-232-56
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
SF1077S-232-56
Brand Name
Ferragamo
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
13.0 mm
Detailed frame color
Transparent Brown
Detailed lens color
Brown
Frame color
Brown
Frame material
Plastic
Frame shape
Shield
Lens color
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
56.0 mm