SKU: GG1154-73U-53 UPC: 664689933563
促销价 CFA11,500 XOF
结账时计算的运费
缺货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 53.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Guess, Women's Sunglasses, GG1154-73U-53
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
GG1154-73U-53
Brand Name
Guess
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Matte Pink
Detailed lens color
Peach
Frame color
Pink
Frame material
Plastic
Frame shape
Square
Lens color
Pink
Lens width
53.0 mm