SKU: BPX-134C-51 UPC: 198218583368
(59% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
已含税费。 结账时计算的运费
现货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 51.0 mm
  • Bridge Width: 16.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Balmain, Women's Opticals, BPX-134C-51
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
BPX-134C-51
Brand Name
Balmain
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
16.0 mm
Detailed frame color
NUDE
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Pink
Frame material
Acetate
Lens color
No Color
Lens width
51.0 mm