SKU: RNB3071-F45-53 UPC: 716736986142
(84% Off)
已含税费。 结账时计算的运费
缺货
  • Lens Width: 53.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Women's Opticals, RNB3071-F45-53
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
RNB3071-F45-53
Brand Name
Rag & Bone
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Beige Brown
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Beige
Frame material
Acetate
Frame shape
Square
Lens color
No Color
Lens width
53.0 mm