SKU: CA295S-KB7-58 UPC: 827886040452
(78% Off)
结账时计算的运费
缺货
  • Lens Width: 58.0 mm
  • Bridge Width: 16.0 mm
  • Arm Length: 150.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Carrera, Fashion, Unisex Sunglasses, CA295S-KB7-58
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
CA295S-KB7-58
Brand Name
Carrera
Collection
Fashion
Features
Arm length
150.0 mm
Bridge width
16.0 mm
Detailed frame color
Grey
Detailed lens color
Grey
Frame color
Frame material
Metal
Frame shape
Aviator
Lens color
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
58.0 mm