SKU: SESA62F-A01V-58 UPC: 840401800140
(80% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
结账时计算的运费
现货
  • Lens Width: 58.0 mm
  • Bridge Width: 16.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Escada, Women's Sunglasses, SESA62F-A01V-58
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
SESA62F-A01V-58
Brand Name
Escada
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
16.0 mm
Detailed frame color
Black
Detailed lens color
Pink
Frame color
Black
Frame material
Metal
Frame shape
Cat-Eye
Lens color
Pink
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
58.0 mm