SKU: ME602S-021-53 UPC: 886895305969
(84% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
结账时计算的运费
现货
  • Lens Width: 53.0 mm
  • Bridge Width: 20.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Marni, Women's Sunglasses, ME602S-021-53
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
ME602S-021-53
Brand Name
Marni
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
20.0 mm
Detailed frame color
Dark Grey
Detailed lens color
Brown
Frame color
Grey
Frame material
Acetate
Frame shape
Geometric
Lens color
Brown
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
53.0 mm