SKU: VPP018M540722 UPC: 190605357200
(25% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
结账时计算的运费
现货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 54.0 mm
  • Bridge Width: 19.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Philipp Plein, Men's Opticals, VPP018M540722
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
VPP018M540722
Brand Name
Philipp Plein
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
19.0 mm
Detailed frame color
Brown
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Brown
Frame material
Acetate
Frame shape
Square
Lens color
No Color
Lens width
54.0 mm