SKU: RNB7062-G-RHL-54 UPC: 716736986289
(83% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
结账时计算的运费
现货
  • Lens Width: 54.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Men's Opticals, RNB7062-G-RHL-54
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
RNB7062-G-RHL-54
Brand Name
Rag & Bone
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Gold Black
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Gold
Frame material
Metal
Frame shape
Pilot
Lens color
No Color
Lens width
54.0 mm