SKU: FT0622-12V-62 UPC: 664689991372
(75% Off)
结账时计算的运费
缺货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 62.0 mm
  • Bridge Width: 14.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Tom Ford, Alexei, Men's Sunglasses, FT0622-12V-62
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
FT0622-12V-62
Brand Name
Tom Ford
Collection
Alexei
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
14.0 mm
Features
Dimensions: 62mm x 14mm x 145mm
Frame color
Shiny Dark Ruthenium
Frame material
Metal
Frame shape
Aviator
Lens color
Blue
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
62.0 mm