SKU: VTU512510700 UPC: 751286360547
(59% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
结账时计算的运费
现货
  • Lens Width: 51.0 mm
  • Bridge Width: 19.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Tumi, Men's Opticals, VTU512510700
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
VTU512510700
Brand Name
Tumi
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
19.0 mm
Detailed frame color
Black
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Black
Frame material
Acetate
Frame shape
Rectangular
Lens color
No Color
Lens width
51.0 mm