SKU: GU1774-SIRD-55 UPC: 715583678026
促销价 CFA4,900 XOF
Take an Extra 15% Off the Above Price
结账时计算的运费
现货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 55.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Guess, Fashion, Men's Opticals, GU1774-SIRD-55
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
GU1774-SIRD-55
Brand Name
Guess
Collection
Fashion
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Silver Red
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Silver
Frame material
Metal
Frame shape
Rectangular
Lens color
No Color
Lens width
55.0 mm