SKU: EV1113-016-66 UPC: 884499996781
List Price: CFA62,900 XOF
促销价 CFA24,300 XOF
(61% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
结账时计算的运费
现货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 66.0 mm
  • Bridge Width: 15.0 mm
  • Arm Length: 130.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Nike, Adrenaline, Men's Sunglasses, EV1113-016-66
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
EV1113-016-66
Brand Name
Nike
Collection
Adrenaline
Features
Arm length
130.0 mm
Bridge width
15.0 mm
Detailed frame color
Matte Black
Detailed lens color
Grey Infrared
Frame color
Black
Frame material
Plastic
Frame shape
Rectangular
Lens color
Grey
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
66.0 mm