SKU: VPP020M530S30 UPC: 190605356135
List Price: CFA200,600 XOF
促销价 CFA65,400 XOF
(67% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
结账时计算的运费
现货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 53.0 mm
  • Bridge Width: 19.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Philipp Plein, Men's Opticals, VPP020M530S30
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
VPP020M530S30
Brand Name
Philipp Plein
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
19.0 mm
Detailed frame color
Grey
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Grey
Frame material
Metal
Frame shape
Geometric
Lens color
No Color
Lens width
53.0 mm