SKU: RNB7054-G-J5G-54 UPC: 716736790824
List Price: CFA141,300 XOF
促销价 CFA18,200 XOF
(87% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
结账时计算的运费
现货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 54.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Men's Opticals, RNB7054-G-J5G-54
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
RNB7054-G-J5G-54
Brand Name
Rag & Bone
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Gold
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Gold
Frame material
Metal
Frame shape
Aviator
Lens color
No Color
Lens width
54.0 mm