SKU: FT5832-B-055-50 UPC: 889214358561
List Price: CFA253,600 XOF
促销价 CFA87,800 XOF
(65% Off)
结账时计算的运费
缺货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 50.0 mm
  • Bridge Width: 19.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Tom Ford, Women's Opticals, FT5832-B-055-50
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
FT5832-B-055-50
Brand Name
Tom Ford
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
19.0 mm
Detailed frame color
Shiny Coloured Havana
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Brown
Frame material
Plastic
Frame shape
Round
Lens color
No Color
Lens width
50.0 mm