SKU: FD1881-434-52 UPC: 196154779951
(66% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
结账时计算的运费
现货
  • Lens Width: 52.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Nike, Epic Breeze, Women's Sunglasses, FD1881-434-52
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
FD1881-434-52
Brand Name
Nike
Collection
Epic Breeze
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Black
Detailed lens color
Silver Flash
Frame color
Black
Frame material
Acetate
Frame shape
Rectangular
Lens color
Silver
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
52.0 mm