SKU: EV24051-010-53 UPC: 886895676052
List Price: Bs854,00 BOB
促销价 Bs299,00 BOB
(64% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
结账时计算的运费
现货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 53.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Nike, Lucent Boost, Women's Sunglasses, EV24051-010-53
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
EV24051-010-53
Brand Name
Nike
Collection
Lucent Boost
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Matte Black
Detailed lens color
Grey
Frame color
Black
Frame material
Plastic
Frame shape
Cat-Eye
Lens color
Grey
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
53.0 mm