SKU: VTU517-520WTP UPC: 751286365375
List Price: Bs552,00 BOB
促销价 Bs225,00 BOB
(59% Off)
结账时计算的运费
缺货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 52.0 mm
  • Bridge Width: 16.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Tumi, Women's Opticals, VTU517-520WTP
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
VTU517-520WTP
Brand Name
Tumi
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
16.0 mm
Detailed frame color
Brown
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Brown
Frame material
Plastic
Frame shape
Butterfly
Lens color
No Color
Lens width
52.0 mm