SKU: P8922-59B UPC: 4044709498276 Alias: P8922 B
(66% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
已含税费。 结账时计算的运费
现货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 59.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Porsche Design, Men's Sunglasses, P8922-59B
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
P8922-59B
Brand Name
Porsche Design
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Palladium
Detailed lens color
Green
Frame color
Silver
Frame material
Metal
Frame shape
Aviator
Lens color
Green
Lens width
59.0 mm