SKU: MARC738-S-08A-61 UPC: 716736980836
(85% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
结账时计算的运费
现货
  • Lens Width: 61.0 mm
  • Bridge Width: 20.0 mm
  • Arm Length: 125.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Marc Jacobs, Women's Sunglasses, MARC738-S-08A-61
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
MARC738-S-08A-61
Brand Name
Marc Jacobs
Features
Arm length
125.0 mm
Bridge width
20.0 mm
Detailed frame color
Black Grey
Detailed lens color
Grey Bronze Mirror
Frame color
Black
Frame material
Plastic
Frame shape
Wrap
Lens color
Grey
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
61.0 mm