SKU: PR-64YV-15A1O1-54 UPC: 8056597626125
(68% Off)
结账时计算的运费
缺货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 54.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 135.0 mm
Additional Features
Prada, Fashion, Women's Opticals, PR-64YV-15A1O1-54
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
PR-64YV-15A1O1-54
Brand Name
Prada
Collection
Fashion
Features
Arm length
135.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Silver/Wisteria
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Silver
Frame material
Metal
Frame shape
Round
Lens color
No Color
Lens width
54.0 mm