SKU: PR-69ZS-5AK05V-37 UPC: 8056597844284
(66% Off)
结账时计算的运费
缺货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 37.0 mm
  • Bridge Width: 137.0 mm
  • Arm Length: 130.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Prada, Fashion, Men's Sunglasses, PR-69ZS-5AK05V-37
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
PR-69ZS-5AK05V-37
Brand Name
Prada
Collection
Fashion
Features
Arm length
130.0 mm
Bridge width
137.0 mm
Detailed frame color
Gold
Detailed lens color
Green
Frame color
Gold
Frame material
Metal
Frame shape
Rectangular
Lens color
Green
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
37.0 mm