SKU: L3804B-210-51 UPC: 886895226431
List Price: P1,873.00 BWP
促销价 P583.00 BWP
(68% Off)
结账时计算的运费
缺货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 51.0 mm
  • Bridge Width: 16.0 mm
  • Arm Length: 135.0 mm
Additional Features
Lacoste, Unisex Opticals, L3804B-210-51
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
L3804B-210-51
Brand Name
Lacoste
Features
Arm length
135.0 mm
Bridge width
16.0 mm
Detailed frame color
Brown Matte
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Brown
Frame material
Plastic
Frame shape
Rectangular
Lens color
No Color
Lens width
51.0 mm