SKU: P8920-63C UPC: 4044709508456 Alias: P8920 C
List Price: P5,825.00 BWP
促销价 P2,185.00 BWP
(62% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
结账时计算的运费
现货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 63.0 mm
  • Bridge Width: 14.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Porsche Design, Men's Sunglasses, P8920-63C
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
P8920-63C
Brand Name
Porsche Design
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
14.0 mm
Detailed frame color
Dark Gunmetal
Detailed lens color
Blue Mirror
Frame color
Grey
Frame material
Metal
Frame shape
Aviator
Lens color
Blue
Lens width
63.0 mm