SKU: TY1075-3338-49 UPC: 725125389723
List Price: P3,239.00 BWP
促销价 P730.00 BWP
(77% Off)
结账时计算的运费
缺货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 49.0 mm
  • Bridge Width: 22.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Revamp your look with Tory Burch women's opticals. Crafted with a unique irregular white metal frame and a 49mm lens width, these eye-catching glasses personify elegance in a distinct way. TY1075-3338-49
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
TY1075-3338-49
Brand Name
Tory Burch
Collection
Fashion
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
22.0 mm
Detailed frame color
Milky Olive
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
White
Frame material
Metal
Frame shape
Irregular
Lens color
No Color
Lens width
49.0 mm