SKU: IM0028-BSC-56 UPC: 716736391601
(80% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
结账时计算的运费
现货
  • Lens Width: 56.0 mm
  • Bridge Width: 16.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Isabel Marant, Women's Opticals, IM0028-BSC-56
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
IM0028-BSC-56
Brand Name
Isabel Marant
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
16.0 mm
Detailed frame color
Black Silver
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Black
Frame material
Metal
Frame shape
Pilot
Lens color
No Color
Lens width
56.0 mm