SKU: MK1119-101420-57 UPC: 725125388597
(62% Off)
结账时计算的运费
缺货
  • Lens Width: 57.0 mm
  • Bridge Width: 16.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Michael Kors, Fashion, Women's Sunglasses, MK1119-101420-57
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
MK1119-101420-57
Brand Name
Michael Kors
Collection
Fashion
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
16.0 mm
Detailed frame color
Light Gold
Detailed lens color
Crimson Gradient
Frame color
Gold
Frame material
Metal
Frame shape
Round
Lens color
Red
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
57.0 mm