SKU: SMGQ6-QUINLAN-51 UPC: 715757454173
(93% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
结账时计算的运费
现货
  • Lens Width: 51.0 mm
  • Bridge Width: 19.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Smith Optics, Quinlan, Women's Opticals, SMGQ6-QUINLAN-51
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
SMGQ6-QUINLAN-51
Brand Name
Smith Optics
Collection
Quinlan
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
19.0 mm
Detailed frame color
Grey
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Grey
Frame material
Plastic
Frame shape
Square
Lens color
No Color
Lens width
51.0 mm