SKU: UAYARDPRO-WWK-99 UPC: 716736776200
(68% Off)
结账时计算的运费
缺货
  • Lens Width: 99.0 mm
  • Bridge Width: 1.0 mm
  • Arm Length: 125.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Under Armour, Men's Sunglasses, UAYARDPRO-WWK-99
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
UAYARDPRO-WWK-99
Brand Name
Under Armour
Features
Arm length
125.0 mm
Bridge width
1.0 mm
Detailed frame color
White
Detailed lens color
Blue Mirror
Frame color
White
Frame material
Plastic
Frame shape
Wrap
Lens color
Blue
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
99.0 mm