SKU: MK4093F-3015-53 UPC: 725125383226
(50% Off)
已含税费。 结账时计算的运费
缺货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 53.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Michael Kors, Palau, Women's Opticals, MK4093F-3015-53
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
MK4093F-3015-53
Brand Name
Michael Kors
Collection
Palau
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Clear
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
White
Frame material
Plastic
Frame shape
Cat-Eye
Lens color
No Color
Lens width
53.0 mm