SKU: RNB3068-G-35J-52 UPC: 716736984278
(87% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
已含税费。 结账时计算的运费
现货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 52.0 mm
  • Bridge Width: 16.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Women's Opticals, RNB3068-G-35J-52
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
RNB3068-G-35J-52
Brand Name
Rag & Bone
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
16.0 mm
Detailed frame color
Pink
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Pink
Frame material
Acetate
Frame shape
Round
Lens color
No Color
Lens width
52.0 mm