SKU: DK515S-000-66 UPC: 886895449120
(76% Off)
已含税费。 结账时计算的运费
缺货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 66.0 mm
  • Bridge Width: 4.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
DKNY, Women's Sunglasses, DK515S-000-66
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
DK515S-000-66
Brand Name
DKNY
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
4.0 mm
Detailed frame color
Crystal
Detailed lens color
Clear Mirror
Frame color
No Color
Frame material
Plastic
Frame shape
Rectangular
Lens color
No Color
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
66.0 mm