SKU: GG2148-10B-61 UPC: 889214029935
已含税费。 结账时计算的运费
缺货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 61.0 mm
  • Bridge Width: 10.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Guess, Men's Sunglasses, GG2148-10B-61
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
GG2148-10B-61
Brand Name
Guess
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
10.0 mm
Detailed frame color
Shiny Light Gold
Detailed lens color
Smoke Gradient
Frame color
Gold
Frame material
Metal
Frame shape
Aviator
Lens color
Grey
Lens width
61.0 mm