SKU: RNB1076-S-086-54 UPC: 716736862781
(71% Off)
已含税费。 结账时计算的运费
缺货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 54.0 mm
  • Bridge Width: 19.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Rag & Bone, Women's Sunglasses, RNB1076-S-086-54
SKU
RNB1076-S-086-54
Brand Name
Rag & Bone
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
19.0 mm
Detailed frame color
Havana
Detailed lens color
Brown Gradient
Frame color
Brown
Frame material
Acetate
Frame shape
Rectangular
Lens color
Brown
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
54.0 mm