SKU: RNB3059-K4G-52 UPC: 716736790886
(85% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
  • Lens Width: 52.0 mm
  • Bridge Width: 16.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Women's Opticals, RNB3059-K4G-52
SKU
RNB3059-K4G-52
Arm length
140.0 mm
Bridge width
16.0 mm
Detailed frame color
Burgundy Horn
Frame color
Red
Frame shape
Round
Lens width
52.0 mm