SKU: RNB7057-G-SIF-53 UPC: 716736855332
(86% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
已含税费。 结账时计算的运费
现货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 53.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Men's Opticals, RNB7057-G-SIF-53
SKU
RNB7057-G-SIF-53
Arm length
145.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Matte Olive Green
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Green
Frame material
Metal
Frame shape
Square
Lens color
No Color
Lens width
53.0 mm