SKU: VTU513540531 UPC: 751286360592
(49% Off)
已含税费。 结账时计算的运费
缺货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 54.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Tumi, Men's Opticals, VTU513540531
SKU
VTU513540531
Arm length
145.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Black
Frame color
Black
Frame material
Metal and Acetate
Frame shape
Square
Lens width
54.0 mm