SKU: ML4038-46-SLF-PLTIND UPC: 840422725866
已含税费。 结账时计算的运费
缺货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 46.0 mm
  • Bridge Width: 23.0 mm
  • Arm Length: 142.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Garrett Leight, MARMONT COMBO S, Unisex Sunglasses, ML4038-46-SLF-PLTIND
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
ML4038-46-SLF-PLTIND
Brand Name
Garrett Leight
Collection
MARMONT COMBO S
Features
Arm length
142.0 mm
Bridge width
23.0 mm
Detailed frame color
Slate Fade Platinum
Detailed lens color
Indigo
Frame color
Grey
Frame material
Metal and Acetate
Frame shape
Round
Lens color
Blue
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
46.0 mm