SKU: IB3520X-100-70 UPC: 886895684590
(34% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
已含税费。 结账时计算的运费
现货
  • Lens Width: 70.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 130.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Nike, Skylon Ace, Men's Sunglasses, IB3520X-100-70
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
IB3520X-100-70
Brand Name
Nike
Collection
Skylon Ace
Features
Arm length
130.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
White
Detailed lens color
Infrared Mirror
Frame color
White
Frame material
Plastic
Frame shape
Rectangular
Lens color
Red
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
70.0 mm