SKU: SP0069-20Z-61 UPC: 889214367808
(72% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
已含税费。 结账时计算的运费
缺货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 61.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 130.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Adidas, Men's Sunglasses, SP0069-20Z-61
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
SP0069-20Z-61
Brand Name
Adidas
Features
Arm length
130.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Grey
Detailed lens color
Violet Mirror
Frame color
Grey
Frame material
Plastic
Frame shape
Square
Lens color
Purple
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
61.0 mm