SKU: CK22101-213-54 UPC: 883901141764
(84% Off)
已含税费。 结账时计算的运费
缺货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 54.0 mm
  • Bridge Width: 19.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Calvin Klein, Women's Opticals, CK22101-213-54
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
CK22101-213-54
Brand Name
Calvin Klein
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
19.0 mm
Detailed frame color
Havana Gold
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Brown
Frame material
Metal
Frame shape
Cat-Eye
Lens color
No Color
Lens width
54.0 mm