SKU: BE2378-4058-53 UPC: 8056597832205
(69% Off)
结账时计算的运费
缺货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 53.0 mm
  • Bridge Width: 16.0 mm
  • Arm Length: 150.0 mm
Additional Features
Burberry, Ellis, Men's Opticals, BE2378-4058-53
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
BE2378-4058-53
Brand Name
Burberry
Collection
Ellis
Features
Arm length
150.0 mm
Bridge width
16.0 mm
Detailed frame color
Blue
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Blue
Frame material
Acetate
Frame shape
Square
Lens color
No Color
Lens width
53.0 mm