SKU: P8389-52A UPC: 4044709499464
(42% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
结账时计算的运费
现货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 52.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Porsche Design, Unisex Opticals, P8389-52A
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
P8389-52A
Brand Name
Porsche Design
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Black
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Black
Frame material
Metal and Plastic
Frame shape
Round
Lens color
No Color
Lens width
52.0 mm