SKU: RNB6001-S-KB7-51 UPC: 716736699004
(78% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
结账时计算的运费
现货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 51.0 mm
  • Bridge Width: 21.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Men's Sunglasses, RNB6001-S-KB7-51
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
RNB6001-S-KB7-51
Brand Name
Rag & Bone
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
21.0 mm
Detailed frame color
Grey
Detailed lens color
Blue
Frame color
Grey
Frame material
Acetate
Frame shape
Round
Lens color
Blue
Lens width
51.0 mm